Hakkımızda

İpek Patent 4x4 hizmet anlayışıyla 360° yanınızdayız

İpek Patent Eğitim Medya ve Bilişim Hiz. San. Tic. Ltd. Şti (İpek Patent) 2019 yılında Kurucu Ortaklarımız Av. Dr. Barış Günaydın ve Aslı Günaydın tarafından kurulmuş olan bir şirkettir.

İpek Patent olarak “4×4 hizmet anlayışıyla 360° yanınızdayız” sloganıyla yola çıkarak paydaşlarımıza çok yönlü bir hizmet sağlamaktayız. Genç ve dinamik ekibimizle firmaların marka, patent, faydalı model ile ilgili tüm süreçlerinin takibi ve kişisel verilerin korunması uyumluluk süreçleri başta olmak üzere hukuk ve teknolojiyi bir araya getirerek dijital dönüşüm süreçlerini yönetiyoruz.

Kurumsal olarak genç ve dinamik bir yapıya sahip olmakla birlikte alanımızda öncü ve güvenilir bir marka oluşturmayı hedeflemekteyiz. Dijitalleşen endüstride multidisipliner çalışmanın gerekliliğini göz önüne alarak, kadromuzda mühendis, hukukçu ve farklı sektörlerde deneyimi olan uzmanları bir arada bulunduran bir yapıya sahip bulunmaktayız.

Şirket merkezimiz Eskişehir’de bulunmakla birlikte, alanında uzman ekibimizle birlikte ülkemizin farklı bölgelerinde doğrudan ve etkin biçimde hizmet vermekteyiz. Paydaşlarımızla birlikte farklı lokasyonlar ve farklı sektörlere hitap edebilecek bir yapıya sahibiz.

İpek Patent olarak, girişimcilere, ülkemizde istihdam sağlayan şirketlere, fikirlerinin, verilerinin, projelerinin ve emeklerinin hem hukuki hem de teknolojik olarak korunmasını ve geliştirilmesini sağlayarak katma değer sağlamayı amaçlamaktayız.

Bu gönderiyi paylaş